Vítejte na stránkách chovatelské stanice

DEVIL´S OWN LUCK

Vím, že to zní jako otřepaná fráze, že v dětství a láska ke zvířatům a ..., ale kdo cítí stejně jako já, ví o čem mluvím.

V dětství jsem potkala obrovského psa. Byl tak veliký, že jsem mu koukala z očí do očí. Majitelka tohoto nádherného obra mi vysvětlila o jakou rasu se jedná a jací tito psi jsou.

Nikdy jsem je nepřestala obdivovat a nikdy jsem se nevzdala svého snu, že až jednou ...

11. května 2005 jsem si přivezla domů nádherné černé štěně pejska, kterého jsem pojmenovala Dan. Nebyl to můj první pes, ale byla to moje první německá doga. Bylo to nádherně kouzelné štěně. Pro jeho klidnou, vyrovnanou, přátelskou a hravou povahu jsem ho velmi milovala. V naší smečce působil jako vychovatel a učil nezbednice správným psím mravům. 9. listopadu 2011 Daneček odešel za druhový most. Byl a stále zůstane mým prvním dožím miminkem, kamarádem a parťákem ve všech životních situacích. Jsem mu vděčna za mnohé. Ukázal mi nádherná kouzla života a obdaroval mne nepopsatelnou láskou a věrností. Jsem šťastná, že jsem mu mohla být přítelem.

Pro svoji povahu, oddanost, lásku, ušlechtilost a krásu jsem toto plemeno milovala víc a víc.

31. srpna 2007 jsme si přivezli naší druhou německou dogu, černá do modrých Catherine z Města Rakovníka. Byla a v mém srdci navždy zůstane tou úžasnou holčičkou, dámou s velmi trpělivou povahou, plná lásky a oddanosti, trochu plašan, ale milující plašan. Ve zralém věku velmi rozvážná a klidná doží královna. Nejprve můj záměr s Kačenkou byl takový, že to bude super parťák pro Danečka. Jak šel čas a Kachnička mi krásněla před očima, začala jsem uvažovat o chovatelské stanici. Jméno stanice vzniklo díky sebedestrukčním vlohám Kačenky ve štěněcím věku. Vždy, když ve zdraví ustála své krkolomnosti, jakým byl například skok ze 4 metrů rovnou na beton apod., vždy jsem poznamenala, že snad musíme mít „Z pekla štěstí“. A tak se stalo. 

Každá dogulka, kterou máme a kterou jsme měli, každá je jiná a přesto mají jedno společné a to velké doží srdce, které by za vás dýchalo. 

 Pokud chcete vidět naše dogoušky, přijeďte, jste vítáni.